Yeme İçme

Atılım Üniversitesi merkez kampüsünde 9.000 öğrenciye hizmet verebilecek 1 adet restoran, 5 adet kafeterya ve 2 adet kafe bulunmaktadır. Restoran, kafeterya ve kantinler öğrencilere, akademik ve idari personele, beslenmenin insan hayatındaki önemi doğrultusunda özenli hizmet vermektedir.

Siz daha iyi hizmet vermek adına üretimimiz ve ürünlerimiz iki Gıda Mühendisi 1 Gıda Teknikeri tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir. Ayrıca ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi - ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi - ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sitemi standartları işletmemizde aktif olarak uygulanmaktadır.

İşletme Fakültesi Mühendislik Fakültesi ve Hukuk Fakültesi Kafeteryalarında Tabldot Kafeteryasından farklı olarak üç farklı menü, üç farklı fiyat seçeneği ile hizmetinize sunulmaktadır.Tabldot kafeteryamızda ve diğer kafeteryalarımızda Akıllı Kart Hizmetimiz devam etmektedir. Yükleme işlemleri İşletme Binası Kuşkonmaz Restoran üst katında bulunan Muhasebe Birimimizden ve Tabldot Kafeteryamızdan gerçekleştirilmektedir.

Her türlü geri bildirim bizim için çok önemli. Olumlu ya da olumsuz tüm geri bildirimlerinizi, hizmet noktalarımızda bulunan 'Dilek ve Öneri' kutularımıza 'Görüş ve Öneri Anket Formlarını' atarak ve direk elden teslim edilebilen 'Misafir Şikâyet' formlarımız ile bize ulaştırabilirsiniz. Dilek ve öneri kutularımıza atılan her türlü şikâyet ve önerileriniz özenle değerlendirilerek size geri dönüşü yapılacaktır.