Kampüs Hayatı

Kafeteryalar

Size daha iyi hizmet vermek adına, üretimimiz ve ürünlerimiz iki Gıda Mühendisi ve 1 Gıda Teknikeri tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir. Ayrıca ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi - ISO  22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi - ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sitemi standartları, işletmemizde aktif olarak uygulanmaktadır.

İşletme Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve Hukuk Fakültesi Kafeteryalarında Tabldot Kafeteryasından farklı olarak üç farklı menü, üç farklı fiyat seçeneği ile hizmetinize sunulmaktadır. Tabldot kafeteryamızda ve diğer kafeteryalarımızda Akıllı Kart Hizmetimiz devam etmektedir. Yükleme işlemleri İşletme Binası Kuşkonmaz Restoran üst katında bulunan Muhasebe Birimimizden ve Tabldot Kafeteryamızdan gerçekleştirilmektedir.

Her türlü geri bildirim bizim için çok önemli. Olumlu ya da olumsuz tüm geri bildirimlerinizi, hizmet noktalarımızda bulunan 'Dilek ve Öneri' kutularımıza 'Görüş ve Öneri Anket Formlarını' atarak veya direk elden teslim edilebilen 'Misafir Şikayet' formlarımız ile bize ulaştırabilirsiniz. Dilek ve öneri kutularımıza atılan her türlü şikâyet ve önerileriniz özenle değerlendirilerek size geri dönüşü yapılacaktır.

 

KUŞKONMAZ RESTORAN

Kuşkonmaz Restoranda garson servisli À la carte menüsü ile kış döneminde hizmet verilirken, her Pazar Brunch Hizmeti verilmektedir.

HİZMET SAATLERİMİZ

Hafta İçi  À la carte Menü Hizmeti   11:30 - 16:00
Pazar Brunch Hizmeti  10:30 - 14:00

 

ATILIM GARDEN

Atılım Garden’da Garson servisli A la carte menüsü ile yaz döneminde hizmet verilmektedir. Brunch ve Havuz hizmetlerimizden mensup üyelerimiz indirimli faydalanabilmektedir. Ayrıca Atılım Garden'da nişan, nikâh, düğün, doğum günü organizasyonları ve şirket yemekleri de gerçekleştirilmektedir.

HİZMET SAATLERİMİZ

Hafta İçi  À la carte Menü Hizmeti   10:00 - 17:30
Pazar Brunch Hizmeti  10:30 - 14:00
Hafta sonu Havuz ve À la carte Hizmeti 10:00-18:30

 

BOOKS & BITES CAFE

Kütüphane binasında bulunan 60 kişi kapasitesine sahip Books & Bites Cafe'de, sandviç - salata -  çorba - tost - tatlı ve kahve çeşitleri ile hizmet verilmektedir.

HİZMET SAATLERİMİZ

Kış Dönemi 08:00- 20:00
Yaz Dönemi 08:00 - 18:0
(Kış Döneminde Kütüphanemiz hem Cumartesi hem de Pazar Hizmet vermektedir.)

 

REZENE CAFE

İşletme Fakültesi binasının G katında bulunan  80 kişi kapasitesine sahip Rezene Cafe, Mantı - Gözleme Çeşitleri - Kısır - Mercimek Köftesi - Tatlı ve Kahve çeşitleri ile hizmet verilmektedir.

Hizmet Saatlerimiz   08:30 - 16:00
Mantı ve Gözleme Çeşitleri  11:30 - 13:30

 

TABLDOT KAFETERYASI

Mühendislik Fakültesi A2 Binasının 1. katında bulunan 210 kişi kapasitesine sahip Tabldot Kafeteryasında 11:30-14:30 saatleri arasında iki farklı ana yemek seçenekli tabldot menümüz bulunmaktadır. Tabldot kafeteryasında turnike sisteminden dolayı yemeklerimiz ayrı ayrı fiyatlandırılamamaktadır.

Hizmet Saatlerimiz   09:00 - 15:00

 

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ A3 KAFETERYASI

Mühendislik Fakültesi giriş katında bulunan 600 kişilik kafeteryamızda, kafeterya ürünlerinin yanında Fast Food ve Seçmeli Tabldot Hizmetimiz de bulunmaktadır.  Menümüzdeki yemekler tek tek ya da farklı seçeneklerde de satın alınabilmektedir

Hizmet Saatlerimiz   08:00 - 17:30

 

SARMAŞIK KAFETERYASI

İşletme Fakültesi B katında bulunan 400 kişi kapalı, 110 kişi açık alan kapasiteli Sarmaşık Kafeteryamızda, kafeterya ürünlerinin yanında Fast Food ve Seçmeli Tabldot Hizmetimiz bulunmaktadır. Menümüzdeki yemekler tek tek ya da farklı seçeneklerde de satın alınabilmektedir.

Hizmet Saatlerimiz   08:00 - 17:30

 

HUKUK FAKÜLTESİ KAFETERYASI

Hukuk Fakültesi kafeteryası -1. katta bulunan 170 kişi kapasitesine sahip kafeteryamızda kafeterya ürünlerinin yanında Fast Food ve Seçmeli Tabldot Hizmetlerimiz bulunmaktadır. Menümüzdeki yemekler tek tek ya da farklı seçeneklerde de satın alınabilmektedir.

Hizmet Saatlerimiz   08:00 - 17:30